Past layouts

Past layout #3

25. listopadu 2015 v 16:02
Všimli jste si té nádhery, která je nově na blogu? No, jasně, nešlo si nevšimnout. :) Upřímně lay se Selenou jsem si hrozně okoukala a vždy, když jsem se chtěla vrátit na blog, tak jsem uviděla Selenu a řekla si ne. :D Takže jsem byla ráda, když Foxx souhlasila, že mi lay udělá. Navíc je tam Dakota, kterou naprosto zbožňuji.
Bohužel, až teprve teď sjem měla možnost se vrátit na blog a napsat článek, protože učitelé se totálně zbláznili. Ten kdo tento rok maturuje tak pochopí. Nejenže musím napsat matritní práci o 40 stránkách, ale udělat i plno dalších projektů do jiných předmětů a do toho každý den aspoňjeden text minimálně.
od: 20.11. - ? / od Foxx. / spokojenost: 100%

Past layout #2

7. dubna 2015 v 16:39
od: 6.4.2015 - ? / od Beb. / spokojenost: 100%
Určitě jste si všimli té krásy, která je nově na blogu. Je od skvělé Beb, které tímto ještě jednou děkuju. :) Jsem maximálně spokojená, prosila jsem o jarní barvy a Beb to dodržela, vybrala skvělou kombinaci barev, hrozně se mi líbí ta růžová a zelená. :) Navíc na layi je skvělá Selena Gomez, jejíž nové promo fotky pro Adidas jsou božské. Musím říct, že jsem opravdu velmi, velmi velmi spokojená. :) Jako u každého laye od Beb. :)
A jak se líbí vám?
 
 

Reklama